Yeni Refah Partisinde Divan yapıldı

Yeni Refah Partisinde Divan yapıldı

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Teşkilatı Ağustos ayı ilçe divan toplantısını gerçekleştirdi.

Yeni Refah Partisinde Divan yapıldı

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Teşkilatı Ağustos ayı ilçe divan toplantısını gerçekleştirdi.

Yeni Refah Partisinde Divan yapıldı
10 Eylül 2019 - 10:30

Coşkulu bir atmosferde yoğun bir katılım ile icra edilen toplantıya İl Başakn Yardımcısı Teşkilat başkanı Cevdet Çepil, İl Seçim İşleri Başkanı Lütfullah Kadıoğlu,İl Arge Birim Başkanı Şafak Efe Hanım Kolları Başaknı İsmail Aslaner, İl Yerel yönetimler Birim Başaknı Yılmaz Karagülle İle birlikte İl Yöneticileri Mustafa Kabaca,Ömer Faruk Demir,Celal Dülger,İl Mufettişi Emin Gürcan Divan toplantısında sırası ile söz alan Gebze ilçe Birim başkanları raporlarını divana sundular. Birim başkanları partinin mahallelerdeki teşkilatlanmasında sona gelinmek üzere olduğunu kaydetti.
Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç ; Hepiniz teşkilatımızın daha ileriye gitmesi için elinizden geleni yaptınız ve yapmaya da devam ediyorsunuz, böyle bir teşkilata sahip olduğum için ne kadar şükür etsem az gelir. Hiç unutmamak gerektir ki; bizler Mevlana gibi Yunus gibi olmalı ve Kapımız da yüreğimiz de herkese açık olmalıdır. Başarının altın kuralı budur. Yeniden Refah partisi artık bir alternatiftir, bunu gören mevcut siyasi aktörler, önemlerini almaya başladılar. Bu davanın içinde olmak bize şeref katar biz bu davaya ancak ve ancak hizmetkar oluruz. Dedi. Siyasi konuşmalarda söz alan İl Başkan Yardımcısı Cevdet Cepil; Meclis kürsüsünden banane Amerikadan diyen D8 kuran ve denk bütçeyi yapan işçiye,memura,emekliye en yüksek maşı veren bir zihniyetin temsilcileriyiz bu yüzden biz niçin çalışıyoruz? Derdimiz ne? Davamız ne bunları çok iyi bilmeliyiz.Yönetimde adalet için eğitim alanında,hukuk alanında,kamusal alanlarda mutlaka adaletin tesisi gereklidir. Bununiçin şu beş maddenin tesisi için çok çalışmamız lazım Adalet,Refah,huzur ve barış, insan hakları (Kul hakkı)ve önve ahlak ve maneviyat için çalışmamız lazım. Tum bunların filen hayata geçmesi için iktidar olmak lazım işte işte tüm bunların yapıla bikmesi içinde siyaset yapmak mecburiyetindeyiz. Hurma ağaçlarının altını havalandırarak iktidar olamayız.Haftalı toplantılarımız il,ilçe mahalle teşkilatları olarak düzenli olarak mutlaka icra etmeliyiz.
Her dönemin mutlaka bir firavunu vardır yaşadığımız dönemin Firavunu Siyonizmi çok iyi tanımalıyız.Dünya siyonizmi inanci gereğikendini üstün ırk görüyor bunun için paylaşımda ve yönetimde adaleti kendi dahilinde görüyor.İşte burada bizimle Milli Görüşle yolları çatışıyor. Merhum Erbakan Hocamız 45 yıl bu zihniyetle mücadele etti.Müslüman yöneticiler paylaşımda adalete karışmadığı müddetçe istediği kadar Namaz kılar oruç tutar hacca gider,hayır hasenatta bulunursa bulunsun siyonizmi ilgilendirmez ama nezamanki Adil birdüzen kurmak için bu sömürü düzenini ortadan kaldırmak için çalışırsan ozaman dur diyorlar.işte bunun için siyaset yapmalı ve güçlü bir şekilde iktidarda kalınması gerekir.
Bunun içindirki 500 milyar doları Faize Beşyüz Milyar doları betona gömmüş bir hükümetin paylaşımda adıl olması mümkün değildir.Enfilasyonun %30 lara yaklaştığı bir dönemde işçiye,memura 3+3 zam ile paylaşımda adalet sağlana bilirmi.
Asgari ücretin 2200 tl’lerde olduğu bir ülkede 600 tl otaban ücreti olurmu, Türkiyenin stratejil öneme sahip Sakarya Tank Fabrikasını 50 Milyon dolara elden çıkarırmı. Böyle paylaşımda adalet olurmu. Dünyanın ihtiyacı olan uranyum,petrol,doğalgaz ve bir çok maden rezervi 57 İslam ülkelerünin sınırları içerisindedir. İşte bü yüzden İslam birliğ kurmak şarttır. İşte bu birliğin kurulması Yeniden Refah Partisi Kadrolarının çalışmalarına bağlıdır. Çalışmadan hiçbir kazanım elde edemeyiz. Hiç kimse arkadan bir rüzgar beklemesin unutulmamalıdırki Milli Görüş kadrolarına esecek rüzgar günümüz şartlarında arkadan değil bilakizs karşımızdan esecektir. Bu kutlu davada şimdiye kadar bu hep böyle olmuştur.Tum zorluklara rağmen karada gemiler yapmaya devam edeceğiz. İnaniyoruzki Allah c.c denizi ayağımıza çok çalışırsak getirecektir.dedi. Toplantının sonunda Hızla teşkilatlanan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Halil Bilikçi’ye başarılarından dolayi İlçe Teşkilat Başakanı Mehmet Kocaman plaket verdi.En çok üye yapan Celal Dülger’ede İl Başakn yardımcısı Cevdet Çepil plaket taktım verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kasapoğlu: Gençlerimizin yarınları için yine fedakarlıktan kaçınmayacağız
Kasapoğlu: Gençlerimizin yarınları için yine fedakarlıktan...
Kadınlar hem üretecek hem kazanacak
Kadınlar hem üretecek hem kazanacak