KAISİAD, uçuyor

KAISİAD, uçuyor

Gözlerden uzak, sessiz ve derinden geliyorlar. Bu yıl oldukça etkili ve formdalar. KaAISİAD, ikinci maçında da zorlanmadan kazandı.

12 Ekim 2017 - 10:54

Bu yıl ev sahibi oldukları turnuvada boy gösteren Kelebek Cafe, ilk maçında sahadan farklı mağlup ayrılarak, adeta hayal kırıklığı yarattı.

HIRS VAR AMA GÜÇ YOK

Gebze Teknik Üniversitesi’nde hizmet veren Kelebek Cafe, ev sahibi takım olarak katıldığı turnuvada, ilk maçta resmen bozguna uğradı. Geçmişinde futbolculukta bulunan ABC Gıda ve Kelebek Cafe’yi de bünyesinde barındıran Göktaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Çiftçi, çalışanları ile birlikte, turnuvada yer aldı. Hırsı ve futbol bilgisi ile dikkat çeken Çiftçi, futbola ara vermiş olmanın handikapını yaşadı. Takımda ilk maçına çıktığı için biraz bocalayınca KAISİAD, sonuca kolay gitti.

YILDIZLAR TOPLULUĞU

KAISİAD, bu yılın favori ekipleri arasında yer alıyor. Kars kökenli yıldızlarla güçlenen kadronun en büyük avantajı ise saha dışında ki desteği. Türksen Koç’un koordine ettiği ekibin her maçını Başkan Nasrettin Bavaş, Ümit Kabay, Şafak Ekinci ve Tuncer Saltaş gibi isimler takip ederek, destek veriyorlar. Yıldız isimlerin bu yıl ki formu Karslıları umutlandırırken, ikinci maçını da kazanan KAISİAD, gruptan çıkmayı büyük oranda garantiledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
11
11 "Kedicik" Gebze Cezaevinde
CHP’de vekalet Yılmazel’de
CHP’de vekalet Yılmazel’de