Hakkımızı helal etmeyeceğiz!

Hakkımızı helal etmeyeceğiz!

MHP'den ayrılarak yeni bir parti kurma aşamasında olan Meral Akşener'e yönelik Gebze'de düzenlenen destek programına MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir’den tepki yağdı. Taşdemir, “Ülkücüler olarak geçmişte hakkımız varsa asla helal etmeyeceğiz. Önce hesaplaşacağız, Sonra helalleşeceğiz ”dedi.

25 Eylül 2017 - 13:33 - Güncelleme: 25 Eylül 2017 - 13:36

Hafta sonu Meral Akşener ve arkadaşları tarafından oluşturulan yeni oluşum hareketine destek ve katılım amaçlı Gebze Holiday İnn Asia Otel’de bir basın toplantısı düzenlenmişti. Düzenlenen basın toplantısına yönelik MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir gazetemize açıklama yaptı. “Şu kadar bu kadar istifa olacak diyerek fırtına koparanlar olayı asparagas haberlerle büyütmeye çalışanların orada kahvaltı diye her görüşten arkadaşlarımızı topladıklarını gördük” diyen MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, “Sanki Milliyetçi Hareket Partisinde çok büyük istifalar olacakmış gibi Türkiye genelinde algı oluşturuluyor. Bunun Gölcük’te ve diğer bölgelerde böyle olmadığını gördük. Gebze’de de böyle oldu. Tespit edebildiğimiz kadarıyla çok az sayıda geçmişte MHP’de siyaset yapmış sonrasında ise 3 yâda 5 yıldır MHP’de ilişkileri kalmamış olan arkadaşlarımızın demokratik haklarını kullanmak sureti ile bir başka yöne tercih yapmaları normal. Âmâ olayı abartarak Milliyetçi Hareket Partisinin kurumsal kimliğine zarar verme görüntüsü kimseye fayda getirmez” dedi.

“HAKKIMIZI HELAL ETMEYECEĞİZ”

“Biz bu filmleri önceden de gördük. Herkes akılını başına almalı. Milliyetçi Hareket partisi 48 yıldır Türk siyasetinde var olan ve var olmaya devam edecek şehitler gaziler davasıdır” şeklinde konuşan MHP’li Taşdemir, “Bu arkadaşlarımız kendilerini bu kutlu davadan daha büyük görüyor. Kerameti kendilerinde zannediyorlar. Bu vebali hem bu dünyada hem de öteki dünyada ödemeyecekler. Ülkücüler olarak geçmişte hakkımız varsa asla helal etmeyeceğiz. Önce hesaplaşacağız, Sonra helalleşeceğiz ”şeklinde konuştu.

HABER: ZEYNEL OĞUZ

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bahçeli'den bedelli askerlik açıklaması
Bahçeli'den bedelli askerlik açıklaması
Sinüziti olanlar bu habere dikkat
Sinüziti olanlar bu habere dikkat