Gençlik kollarında Osman Sezer...
Reklam

Gençlik kollarında Osman Sezer şaşkınlığı!

Gençlik kollarında Osman Sezer şaşkınlığı!

Gençlik kollarında Osman Sezer şaşkınlığı!
22 Ekim 2020 - 21:45

AK Parti Gebze Gençlik Kolları kongreye gidiyor. Önümüzdeki haftalarda yapılması planlanan kongrede mevcut başkan Ayhan Yılmaz, yaş haddinden dolayı tekrar aday olmayacak. Kongreye günler kala adaylar isimlerini açıklamaya başladı. Şimdiden 7 isim ön plana çıkarken aday olmasıyla em çok şaşırtan isim AK Parti Meclis Üyeliği de yapan Osman Sezer oldu.

MECLİS ÜYESİ OLUNCA İSTİFA ETMİŞTİ
Gençlik kollarında yöneticilik yaparken sürpriz bir şekilde meslis üyeliğine seçilen Osman Sezer, meclis üyesi olduktan bir süre sonra AK Parti Gençlik Kolları'ndaki görevinden istifa ettiğini sosyal medya hesabından duyurmuştu.

İKİ GÖREVİ BİR ARADA YÜRÜTEMEMİŞTİ
Sezer, sosyal medya hesabında yayınladığı açıklamada, "31 Mart yerel seçimlerinde üstlendiğimiz meclis üyeliği görevimizi daha sağlıklı sürdürmek ve siyasete genç bir kardeşimizin katılımını sağlamak için AK Parti Gebze Gençlik Kolları ilçe yöneticiliği görevimi bugün itibariyle bırakmış bulunuyorum" demişti.

BU NE HANDİKAP
Bu açıklamaların ardından gençlik kollarındaki görevinden ayrılan Osman Sezer, o günlerde kamuoyunda ve teşkilatlarda ciddi tepki toplamıştı. Şimdi isminin başkan adayları aradında geçmesi yeniden herkesi şaşırttı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GTÜ’den deprem bilgilendirme sistemi
GTÜ’den deprem bilgilendirme sistemi
Darıca GB’ye dev rakip!
Darıca GB’ye dev rakip!