Cumhur İttifakı, bir araya geldi

Cumhur İttifakı, bir araya geldi

Cumhur İttifakı, bir araya geldi

Cumhur İttifakı, bir araya geldi
04 Şubat 2022 - 15:41

İSTİŞARE TOPLANTISI

Bu ayki toplantı fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan AK  Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “Cumhur İttifakı bileşenleri Milliyetçi Haraket Partisi İl Başkanı Yunus Emre Kurt ve Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Remzi Kaya ile bir araya gelerek ülkemiz, şehrimiz ve milletimiz için istişarelerde bulunduk” dedi. Kurt

"GEÇMİŞ İLE GELECEK ARASINDAKİ KÖPRÜ"

Milliyetçi Haraket Partisi İl Başkanı Yunus Emre Kurt toplantı hakkında yaptığı açıklamada,"Cumhur İttifakı geçmiş ile gelecek arasındaki köprüdür. AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Remzi Kaya İle aylık rutin toplantımızı Mehmet Bey'in ev sahipliğinde gerçekleştirdik." ifadelerini kullandı.

"MİLLETİMİZİN İSTİKBALİ İÇİN YORULMADAN ÇALIŞIYORUZ"

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Remzi Kaya ise toplantıyla ilgili yaptığı açıklamada,"Gaye bir, Gayret bir, hedef bir ELHAMDÜLİLLAH. Cumhur ittifakı olarak aylık toplantımızı Ak parti il başkanım sayın Mehmet Ellibeş in ev sahipliğinde Milliyetçi Hareket Partimizin kıymetli İl başkanı Yunus Emre Kurt un katılımı ile gerçekleştirdik. Devletimizin istiklali, Milletimizin istikbali için yorulmadan çalışıyoruz." dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İBB, İzmit Kadın Çalıştayı'nın Kitap Lansmanına Ev Sahipliği Yapacak
İBB, İzmit Kadın Çalıştayı'nın Kitap Lansmanına Ev...
Başiskele'de İki Mahalle Yürüyüş Yoluyla Birleşiyor
Başiskele'de İki Mahalle Yürüyüş Yoluyla Birleşiyor