AK Parti’den Çiler’e ziyaret

AK Parti'den Çiler'e ziyaret

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar ve yönetimi Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler’i ziyaret etti.

10 Ağustos 2018 - 11:52

Gerçekleştirilen ziyarette Başkan Çiler işletmecilerin üzerinde büyük bir yük olan stopaj vergisi konusunu gündeme getirerek, Gebze Bölgesi’nin trafik probleminin de artık giderek büyüdüğünü söyledi. Başkan Çiler, “Bölgemize modern bir hal, galericiler sitesi ve uluslararası bir fuar alanı kazandırılmasının ticari hayatın canlanması için hayati önem taşıyor.” dedi. 19. Yıldönümü yaklaşan Marmara Depremi’nde yaşanan kayıpları hatırlatan Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, Millet Bahçesi yapılacak olacak Askeri Kışla’nın bir bölümünün tam donanımlı bir toplanma merkezi olarak değerlendirilmesini önerdi.

YEREL YÖNETİMLER İLE KOORDİNELİYİZ

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, yerel yönetimler ile birlikte koordineli bir şekilde çalıştıklarını belirterek, “Kocaeli Türkiye’nin, Gebze’de Kocaeli’nin kalbi. Fabrikaların vardiya saatlerinde Gebze’de trafik yoğunluğu oluşabiliyor. Tüm bu etkenleri göz önünde bulundurarak belediye başkanlarımız ile birlikte değerlendirmelerimizi gerçekleştiriyoruz. Yapılan alt ve üst yapılar ile Gebze Bölgesi’nin kalkınması için gerekli adımlar atılıyor. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile Askeri Kışla’mız ‘Millet Bahçesi’ olacak. Orada gerekli düzenlemeleri yaparak Gebze halkının kullanımına açacağız” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cezaevi firarisi operasyonla yakalandı
Cezaevi firarisi operasyonla yakalandı
6 ülkeden daha Türkiye'ye destek!
6 ülkeden daha Türkiye'ye destek!