AK Parti’den Alikahya’da gövde gösterisi

AK Parti'den Alikahya'da gövde gösterisi

Bir dizi programa katılmak üzere kentimize gelen AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Alikahya’da düzenlenen mahalle mitinginde vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti'den Alikahya'da gövde gösterisi

Bir dizi programa katılmak üzere kentimize gelen AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Alikahya’da düzenlenen mahalle mitinginde vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti'den Alikahya'da gövde gösterisi
26 Mart 2019 - 09:38

31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimlere kısa bir zaman kala AK Parti’de seçim çalışmaları hızlandı. Seçim çalışmaları kapsamında kentimize gelen AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Alikahya’da düzenlenen mahalle mitingine katıldı. İzmit Alikahya Mahallesi’nin merkezinde düzenlenen mitinge Kurtulmuş’un yanı sıra AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Radiye Sezer Katırcıoğlu, İlyas Şeker, AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tahir Büyükakın, Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan adayı Sibel Gönül, il ve ilçe yöneticileri, belediye meclis üyeliği adayları ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi. Miting, Alikahya’da gerçekleştirilen mitingler arasında en kalabalık miting olarak tarihe geçti.

ERDOĞAN’IN YOL ARKADAŞLARIYIZ

Mitingde ilk olarak kürsüye çıkan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, “Size seslendiğim bu kürsü aslında Adnan Menderes’in, Necmettin Erbakan’ın ve Alpaslan Türkeş’in kürsüsüdür. Bugün bizler Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşlarıyız. Alikahyalılar 31 Mart akşamının baş aktörleri olacak. Biz biliyoruz ki Alikahya tek vatan diyenlerin yanındadır. Bu sebeple Sibel ablamız ve Tahir hocamız Cumhur İttifakı’nın ayakta kalması adına çok önemli aktörlerdir. Biz son seçmene ulaşıncaya kadar ter dökmeye söz veriyoruz” ifadelerini kullandı.

ÇALIŞACAĞIZ VE KALKINACAĞIZ

Güney’in ardından kürsüye çıkan Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan adayı Sibel Gönül, “Şu an elimi göğsüme koydum ve kalbim nasıl atıyor biliyor musunuz? Sizin bu güzelliğiniz, heyecanımıza öyle bir heyecan kattı ki. Seçimlerimizin başta Alikahya olmak üzere hayır getirmesini niyaz ediyorum. Önümüzde ki 5 yıl seçim yok. Çalışacağız ve kalkınacağız. Alikahya her zaman bizimle birlikte oldu. Şimdi ittifak ile seçime giriyoruz. Bu ittifak, milletin kurduğu bir ittifaktır. Bu seçimlerde milletimizin terazisi hassas. Millet ne karar verirse başımızın tacı yapacağız. Belediyecilik gönül işi bu da benim işim” şeklinde konuştu. 

YENİ BİR AŞK HİKAYESİ YAZILIYOR

Kürsüye çıkan ve kısa bir selamlama konuşması yapan AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, “Gerçekten bu akşam burada yeni bir aşk hikayesi yazılıyor. Adaylarımıza en büyük destek Alikahya’dan gelecek. Biz hazır olalım ki Cumhurbaşkanı’mız daha güçlü bir şekilde dünya 5’ten büyüktür ve one minute demeye devam etsin” diye belirtti. 

AK Parti'den Alikahya'da gövde gösterisi ile ilgili görsel sonucu

COĞRAFYA ATEŞ TOPUNA DÖNDÜ

Son olarak kürsüye çıkan AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, “Burada, bu akşam ki varlığınız bir anlam ifade ediyor. Alikahya kararını vermiş. Hayırlı uğurlu olsun. Büyük bir gösteri ile belediye başkanlıklarını kutlayacaksınız. Ancak kalan günler canla başla çalışarak, herkese gerçekleri anlatacağız. Bir oy bir oydur. Sandıklardan açık ara AK Parti’yi ve Cumhur İttifakı’nı birinci çıkaracağız. Bu seçim niçin önemli? Türkiye 24 Haziran’da yeni bir yönetime geçti. Recep Tayyip Erdoğan’ı bu ülke başkan seçti. Şimdi bu seçim bu iradenin devam etmesi açısından önemli bir seçim olacaktır. İkincisi Türkiye’nin etrafındaki coğrafya ateş topuna dönmüş durumda” ifadelerini kullandı.

YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ

“Çok diyorlar milletin siyasi bağlılığı midesi ile alakalıdır” diyen Kurtulmuş, “Bu millet midesiyle değil gönlüyle AK Parti’ye bağlıdır.  Haydi Kocaeli, haydi İzmit, haydi Alikahya bu cevabı vermeye hazır mısınız? Bir seçime giriyoruz. Burada 2 değerli partinin il başkanları var. Şimdi de yerel seçim olmasında rağmen ittifak ile seçime giriyoruz. Amacımız 2 kere 2’yi beş etmektir. İnşallah 31 Mart’ta bu sonucu alıp yolumuza daha kararlı bir şekilde devam edeceğiz” diye belirtti.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İlkokula başlama yaşı değişiyor
İlkokula başlama yaşı değişiyor
Deniz kirliliğine karşı her il kendi eylem planını hazırlayacak
Deniz kirliliğine karşı her il kendi eylem planını hazırlayacak