Pazarlarda yangın var
Reklam

Pazarlarda yangın var

ADEMYAVUZ DA HALK PAZARI’NI GEZEN SERAP ÇAKIR;

Pazarlarda yangın var

ADEMYAVUZ DA HALK PAZARI’NI GEZEN SERAP ÇAKIR;

Pazarlarda yangın var
10 Mayıs 2023 - 14:46

CHP Kocaeli Milletvekili adayı Serap Çakır, Ademyavuz Halk Pazarı’nı gezerek, Pazar esnafı ve vatandaşarla sohbet etti. Pazarın gündemi pahalılık ve el yakan fiyatlardı. Çakır, filesini doldurmaya çalışan teyzelerle konuştu, Pazar esnafıyla çay içip, sohbet etti.
Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanvekili Hasan Arabacı, İlçe Başkanı Alican Karakaya, gençlik kolları ve yöneticilerle birlikte Ademyavuz Halk Pazarı’nı ziyaret eden Serap Çakır, ucuz olduğu için tercih edilen pazarların da artık ucuz olmadığını belirterek, pazarcı esnafının da, pazara gelen vatandaşlarında en büyük sıkıntısının pahalılık olduğunu söyledi. Çakır, vatandaşların ve pazarcı esnafının gösterdiği yakın ilgi ile moral bularak, “14 Mayıs’ta pazarlara da bahar gelecek” dedi.
KADINLARIN İLGİSİ MORAL VERDİ
CHP Kocaeli Milletvekili adayı Serap Çakır, Ademyavuz Halk Pazarı’nda özellikle kadınların yoğun ilgisi ile karşılaştı. Teyzelerle dertleşen ve kadınları temsilen de mecliste olacağını belirten Serap Çakır, Pazar esnafı ile de çay içip sohbet etti. Çakır, “hayat pahalılığı ve sürekli artan fiyatlar en çok ev hanımlarımızı zorluyor. Gelirleri kısıtlı olan vatandaşlar, alış-veriş için pazarları tercih ediyor ama pazarlarda artık ucuz değil. Herkesin ortak sıkıntısı yüksek fiyatlar ve pahalılık. Pazar yerinde de gördüğümüz halkımız artık değişim istiyor. Millet İttifakı olarak önceliğimiz pazarlarda ki, marketlerde ki yangını söndürmek olacak. 14 Mayıs’ta pazarlarımıza da bahar gelecek” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BU SENE ULUSLARARASI DÜZEYDE
BU SENE ULUSLARARASI DÜZEYDE
Beylikbağı’na Güzide Tesisleri Geliyor
Beylikbağı’na Güzide Tesisleri Geliyor