Köşker hızlı başladı

Köşker hızlı başladı

Köşker hızlı başladı

Köşker hızlı başladı

Köşker hızlı başladı

Köşker hızlı başladı
25 Kasım 2023 - 12:32

Köşker hızlı başladı
Gebze Belediye Başkanlığı için yeniden aday adayı olan Adnan Köşker, aday adayı olarak seçim çalışmalarına hızlı başladı. 10 yıl süren Belediye Başkanlığında Gebze’ye marka hizmetler kazandıran ve Gebze tarihinin en halkçı belediye başkanı olarak adını tarihe yazdıran Köşker, performansından hiç bir şey kaybetmediğini gösterdi. 2 dönem Belediye başkanlığında halka dokunan hizmetler yapan ve kangren olmuş sorunları çözerek kentin geleceğini teminat altına alarak, belediyeye kurumsal yapı kazandıran Adnan Köşker, aday adayı temaslarında Gebzeli gençler, Gebze esnafı ve kentin kanaat önderleriyle görüşmeler gerçekleştirdi. Belediye başkanlığından sonra bile bir an olsun halktan kopmayan ve daima Gebzeli hemşerileriyle iç içe olan Köşker’in yeniden adaylığı heyecan uyandırdı.
KENTE HEYECAN GETİRDİ
Gebzeli vatandaşlarının dertlerini kendi sorunu gibi dert edinen ve AK Parti Belediyeciliğinin en güzel örneklerini başkanlık döneminde gösteren Köşker, AK hizmetlerin devam etmesi yönünde fikirlerini Gebzeli hemşerileriyle paylaştı. Türkiye Yüzyılına, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın öncülüğünde eserlerle damga vurmak istediklerini ifade eden Köşker, geçmişte yapılan işlerin gelecekte yapılanların teminatı olduğunu söyledi.
AYNI AŞKLA YENİDEN
2009 yılında göreve geldiklerinde Marka Şehir Gebze mottosuyla yola çıktıklarını, Gebze’nin bu hedefe ilerlemesi için sağlam adımlar attıklarını hatırlatan Köşker, yeni Türkiye Yüzyılında Gebze’nin Türkiye’nin parlayan yıldızı olacağını dile getirdi. Göreve geldikleri ilk gündeki heyecanı taşıdıklarının altını çizen Adnan Köşker, aday adaylığı başvurusuyla birlikte vatandaşların kendilerine gösterdiği yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerini iletti. Gebzeliler de Köşker’in görev süresinde yaptığı hizmetlerle gönüllerde yer edindiğini kaydederek başarı dileklerini paylaştılar..

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SPORCULAR DİKMEN TRAİLİNİ ÇOK SEVDİ
SPORCULAR DİKMEN TRAİLİNİ ÇOK SEVDİ
KOSKEM ile 255 kişi hayata tutundu
KOSKEM ile 255 kişi hayata tutundu