Yıldırım çarpacak!
Reklam
Zeynel Oğuz

Zeynel Oğuz

Takipte kalın!

Yıldırım çarpacak!

18 Eylül 2017 - 11:29

Dilovası’nın genç siyaset ve iş adamı Enver Yıldırım, son günlerde birilerinin fena canını sıkıyor.Enver Yıldırım, Dilovası’nı çok seven, Dilovası için her ortamda mücadele eden bir isim.

 Sosyal alanda hizmetleri var, spor kulübüne destek oluyor,  vatanını, bayrağını seven ve Dilovası için hayırlı olacak her projede adı var.  Daha düne kadar Enver Yıldırım’ın kapısını aşındıranlar, kendileri için, tanıdıkları, yapacakları işler için destek istedikleri Enver Yıldırım’a bu aralar acayip sallıyorlar.

İş adamı kimliğinden dolayı, her kesimin saygı duyduğu bir isim olan Enver Yıldırım, siyasi yaşamını AK Parti’de sürdürmeyi tercih edince Dilovası’nda taşlar biraz yerinden oynamaya başladı. Hemen, herkes Enver Yıldırım’ı bir anda kendisine rakip görmeye başladı. Çünkü bir alt yapısı var. Ercan Dalkılıç gibi Dilovası’nda siyasetin ustası, üstat olarak görülen bir ismin damadı. Genç, enerjisi ve bilgi birikimi yüksek… Yardım etmeyi, Dilovası için mücadele etmeyi çok seviyor, böyle birisi elbette ki asalak tayfasını, köşe başlarını işgal edenleri rahatsız edecektir.

Enver Yıldırım, spor kulübüne, sosyal projelere destek olurken, Dilovası’nda siyaset yaparken, potansiyeli yüksek bir ailenin ferdi iken, Dilovası’nda Belediye ile Devletle iş yapmıyor. Kazandığını, kendi çabaları ve mücadelesi ile kazanıp, yaşadığı kente harcıyor. Böyle birini, siyasete, spora, Dilovası’na küstürmek, kente yarar getirmez. O yüzden bırakın bu kirli oyunları, dedikodu ve çamur siyasetini bir kenara atın ve ayak oyunlarından vaz geçin.

Yarın, Dilovası’nın değerlerini korumak, kentin gelişimi ve kalkınması için mücadele eden bir ismin sevgisini zedeler, bir şeylere küstürürseniz, kaybeden Dilovası olur ve bunu yapanı da Allah çarpar. Ve bir gün bu kirli yüzünüz ortaya çıktığında bir gün belki sizleri Yıldırım’da çarpabilir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum