Gel de bu adamın heykelini dikme!
Reklam
Zeynel Oğuz

Zeynel Oğuz

Takipte kalın!

Gel de bu adamın heykelini dikme!

13 Eylül 2017 - 18:13

Bir adam düşünün ki, Türkiye’ye akla hayale gelmeyen hizmetler yapıyor, köprüler, hava alanları, hatta denizin içinden tünel geçiriyor.

Bir adam düşünün, halkıyla kurduğu bağ 16 yıldır girdiği her seçimden zaferle çıkmasını sağlıyor. Kimse öyle yalandan teşkilat, bakan, şu-bu demesin herkes biliyor ki, 16 yıldır AK Parti’yi iktidar da tutan tek bir kişi…

Ve bir adam düşünün, yaptığı hizmetlerden dolayı takdir edilmeyi, isminin bu devasa eserlere verilmesinden, hatta heykelinin dikilmesinden rahatsız oluyor.

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ın yaptırdığı Recep Tayyip Erdoğan heykeli şekli ve yapısı ile çok eleştirdi hatta Türkiye gündemine geldi. Erdoğan bu durumdan haberdar olduğunda ne biçime, ne de şekle takıldı. Belediye başkanları ile yaptığı toplantı da canlı yayından seslendi, “heykel dikmeyin, halk için çalışıp, eserler dikin”

Kendisinin bir yerlere ismi verilmesinden de, heykelinin dikilmesinden de ne denli rahatsız olduğunu haykırdı. Birçok insanın tüylerini diken diken eden bir duruş sergiledi.

Yaptığı devasa hizmetler, Türkiye’yi büyütme çabaları, tüm şer odaklarına karşı birçok cephede verdiği mücadele ile gönüller de taht kuran Recep Tayyip Erdoğan, bu duruşuyla bir kez daha ne denli büyük bir isim olduğunu, yaptıklarının hizmet ve halk için olduğunu gözler önüne sermiştir.

Bu açıklamadan sonra Belediye Başkanları’nın, Bakanların işi daha do zor olmuştur. Yani bu adamın heykeli dikilmez, ismi ölümsüz eserlere verilmez mi? Gel de şimdi böyle bir liderin heykelini dikme…

YORUMLAR

  • 0 Yorum