Hiperstar başkan Hüseyin Ayaz
Reklam
Reklam
Reklam
Enes Malkoç

Enes Malkoç

Hiperstar başkan Hüseyin Ayaz

24 Kasım 2016 - 10:06

Geçtiğimiz ay mikrofon.com.tr olarak gündeme getirdiğimiz D100 kara yolunun yanına kurulan taş ocağı haberimize Hüseyin Ayaz'ın kadrolu sosyal medya şakşakçılarını saymazsak vatandaştan tam destek gelmişti. Hatta haberimizden sonra bölgede yayın yapan birçok medya kuruluşu konuya değinmiş ve şahsıma kendilerinin göremediğini gördüğüm ve yazdığım için minnetlerini iletmişti.

Bazı medya kuruluşları konuyu olduğu gibi anlatsa da, bazıları da kendine göre yorumlamıştı. Hatta bazıları haberi kendine mal etmeye çalışmış, bazı belediye yalakaları da topu başka kurumlara atarak Hüseyin Ayaz'ı taca çıkartmaya çalışmıştı.

Başiskele Belediyesi'ne gerek bina olarak gerekse ruhen yakın olan bazı yalaka medya kuruluşlarının konuyu Büyükşehir Belediyesi'ne mal etmeye çalışması, Hüseyin Ayaz ile İbrahim Karaosmanoğlu'nun arasındaki iplerin iyice gerilmesine sebep olduğu konuşuluyor. 

Kendini bölgenin bol yıldızlı mega starı gibi göstermeye çalışan Hüseyin Ayaz'a parti içinden ayar çekildiği ve ayağını denk alması gerektiği yönünde uyarıldığı da konuşulan bir başka konu.

Gelelim bu gelişmelere karşı vatandaş başta olmak üzere hiç kimseyi ciddiye almayan Hüseyin Ayaz'ın kaçak taş ocağı ile alakalı şuan ki tutumuna: 

AVM yapılacağı söylenerek taş ocağına çevrilen, hiç bir yasal izni olmadan işletilen, hatta en ufak yasal izin (ruhsat) alma ihtimali dahi olmayan bu yer şuan da tıkır tıkır çalışmaya devam ediyor!

Haberimizden hemen sonra ortalık durulana kadar kapılarına kilit vurulan taş ocağının an itibariyle yine faaliyet göstermesinin arkasında yine Bol Yıldızlı Mega Star Başkan'ın kimseyi ciddiye almayışının yattığını düşünüyorum.

Tanıdıktan sonra Başiskeleli vatandaşlarının ne kadar bilinçli ve kararlı olduğunu gördüm. Şimdi bu kararlı insanların yapması gereken; kanun nezdinde tamamen haklı oldukları bu konu hakkında en yakın savcılığa gidip suç duyurusunda bulunmak ve hâkimiyetin millette olduğunu bazılarına tekrar göstermektir

YORUMLAR

  • 0 Yorum