Karabacak takdir edilmeli!
Ahmet Oğuz

Ahmet Oğuz

Karabacak takdir edilmeli!

03 Kasım 2016 - 13:26

Belediye başkanlığında üçüncü dönemini yaşayan Şükrü Karabacak, aynı zamanda bölgemizin en uzun süre belediye başkanlığı yapan ismi…
Üçüncü dönem dediğimiz zaman, AK Parti’nin 3 dönem kuralı akla geliyor ve artık Karabacak’ın son dönemi olduğu düşünülüyor.
Ancak o iş Karabacak nezdinde öyle değil…
Önümüzdeki dönem de belediye başkanlığı için aday olmayı düşünen Karabacak, ilk dönemini belde belediye başkanı olarak yaptığı için herhangi bir kural hatası olmadığını her platformda ifade ediyor.
Tabi bunun takdiri önce partinin sonra ise Darıca halkınındır…
Şükrü başkanın bu istediğinden ziyade belediye başkanlığı sürecinde neler yaptığını düşündüğümüzde en çok konuşulması ve hatırlatılması gereken bir detayı hatırlatmak istiyorum.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelere yaptığı yatırımları gözden geçirdiğimiz zaman, Büyükşehir belediyesi Darıca’ya şu projeyi yaptı diyebileceğimiz bir örnek var mı?
Ben düşündüm ve bulamadım…
Büyükşehir belediyesinin hemen hemen her ilçe de en az bir tane büyük projesi mevcuttur. Ama Darıca’da böyle bir şey söz konusu değil.
Bunun sebebi Şükrü Karabacak ile İbrahim Karaosmanoğlu arasında bir problem olduğundan kaynaklı hizmet yapmıyor değil tabiki…
Sebep Şükrü Karabacak!
İlçeye yapılan yatırım ve hizmetlere baktığımız zaman hepsinin mimarı Karabacak…
Yani büyükşehir belediyesinin herhangi bir hizmet yapmasına gerek kalmıyor.
Kendi projesini kendi üretip, kendi bütçesi ve kendi personelleriyle işi bitiriyor.
Şahsını seversiniz ya da sevmezsiniz ama bu hizmet şekli önemli bir başarıdır.  
Hatta örnek alınması gereken bir başarı…
Yiğidi öldür ama hakkını yeme diye boşuna dememişler!

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum