Çapın kadar yaz!
Ahmet Oğuz

Ahmet Oğuz

Çapın kadar yaz!

19 Ekim 2016 - 09:48

İzmit’teki şeytanın internet sitesinde gece gündüz Gebze’ye sallayan, Gebze’de siyaset ve ticaret yapan herkesi kamuoyu nezdinde küçük düşüren, aslı astarı olmayan haberlere imza atan Gebzeli gazeteci kalkmış Gebzecilik oynuyor.

 

Neymiş; İzmit ve Kocaeli'deki tüm yöneticilere Gebze ve Gebze'nin sorunlarını anlatıyormuş.

Biz Gebze'de İzmit lobisi veya Kocaeli hakkında hiç bir şey yazmıyormuşuz…

Gebze'nin hangi davasında varmışız…

Bu arkadaş bir de FETÖ’cü hanilere karşı mücadele veriyormuş…

Onlar mücadele ederken biz savunuyormuşuz…

 

Sen bizim yazdıklarımızı ya okumuyorsun ya da sende anlama kıtlığı var.

Bizim yazdıklarımız da, yaptıklarımız da ortada…

Yazdıklarımızı sorgulamak ne senin çapına, ne de haddine düşer!

 

Ben günlerdir FETÖ olayında suça karışmış olanlara en ağır cezaların verilmesi, suça karışmamış olanlara ise devletin kucak asması gerektiğini dile getiriyorum. Bunun tek amacı da kamu vicdanının rahatlatılması ve ilerleyen yıllarda toplumsal sorunlara neden olunmamasıdır.

Ersan Çınar’ı da bu anlamda çevremizdeki bir örnek olarak değerlendirdim.

 

Toplumsal bir sorunun önüne geçilmesi adına örneklerle yazdığım yazılar ve hatırlatmaları, hainleri savunmak olarak değerlendirmiş.

Yarın herkesin konuşacağı ve Türkiye’nin en büyük sorunlarından biri haline gelecek bu öngörüyü algılayabilmesini pek de beklemiyorum zaten.

 

Ersan Çınar’ı CHP Genel Merkezi’ne götürüp üye yapan, Murat Dağdeviren’i gazetesinde genel yayın yönetmeni yapan, yurt içi ve yurt dışında gezdiren biri olarak cüretkâr yazılar yazmasına şaşırıyorum.

 

Murat kazandığı parayı sana ortak etmediği için aranızda bir husumet başladı onu biliyorum da Ersan Çınar’a niye düşman oldun onu bilmiyorum.

Beni ilgilendirmiyor da…

 

Beni ilgilendiren kısım, sen ve senin gibilerin kişisel husumetlerinden dolayı cadı avcılığı yapmaya kalkması. Bu cadı avcılığı devam ederse ülkemizi çok büyük bir toplumsal sorunun beklemesidir…

 

Sen şimdi o yanına sığındığın FETÖ işbirlikçisi patronunun talimatlarıyla yardım, yataklık ve yalakalık yapmaya devam et, sonuçta para herkese lazım…

Ama sakın Gebze’nin dertleriyle dertleniyormuş gibi davranma çünkü çok kolpa görünüyorsun!

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum