Vali idarecileri ağırladı

Vali idarecileri ağırladı

Vali Hüseyin Aksoy ve eşi Hülya Aksoy, ‘10 Ocak İdareciler Günü’ dolayısıyla Wellborn Otel’de düzenlenen gecede ilimizde görev yapan yöneticileri ağırladı. Emekli vali yardımcıları ve kaymakamlar da bu özel gecede yer aldı.

12 Ocak 2018 - 14:16

Kocaeli’de görev yapan mülki idare amirleri ile eşleri, ‘10 Ocak İdareciler Günü’ dolayısıyla Vali Hüseyin Aksoy ve eşi Hülya Aksoy’un ev sahipliğinde düzenlenen yemekte bir araya geldi. Wellborn Otel’de düzenlenen programa Aksoy çiftinin aynı sıra; vali yardımcıları Ekrem Erdoğan, Ahmet Büyükçelik, Dursun Balaban, Beyazıt Tanç ve eşleri, İçişleri Bakanlığı Bilgi İşlem Daire Başkan Yardımcısı Çağlar Özpolat, kaymakamlar ve eşleri, emekli vali yardımcıları Aziz İnci, Mehmet Özcan, Mustafa Pekdemir, Ramazan Mangaloğlu, emekli kaymakam Mehmet Aslan ve eşleri katıldı.

NİCE 10 OCAK’LARA

Programda konuşan Vali Hüseyin Aksoy şunları dile getirdi: “İdareci mesleği içerisindeki insanlar olarak ülkemizin kalkınması ve gelişmesi adına yurdumuzun her bir tarafında görev yapan yöneticileriz. Bu anlamda çok farklı noktada farklı görevlerde bulunduk. Gelişen ve büyüyen ülkemizde bütün meslektaşlarımızın önemli katkıları var. Mesleğimizin en güzel tarafı da halka hizmet, bu noktada vatandaşla doğrudan temas ve devletle vatandaşı buluşturan noktada görev yapıyor olmamız. Nice 10 Ocak İdareciler Günü’ne sağlık, huzur içerisinde kavuşarak kutlayalım.” Konuşmanın ardından Vali Aksoy plaket takdiminde bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Demirci, “Bu Millet Demokrasiye Sahip Çıktı”
Demirci, “Bu Millet Demokrasiye Sahip Çıktı”
Güler; “Darbeciye Darbe Yapan Halk!”
Güler; “Darbeciye Darbe Yapan Halk!”