OSBÜK, Hisarcıklıoğlu’na gitti!

OSBÜK, Hisarcıklıoğlu’na gitti!

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Yönetim Kurulu Üyeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.

OSBÜK, Hisarcıklıoğlu’na gitti!

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Yönetim Kurulu Üyeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.

OSBÜK, Hisarcıklıoğlu’na gitti!
24 Ağustos 2019 - 15:40

OSB’lerin ve Türk sanayisinin geleceği ile ilgili istişarelerin yapıldığı ziyarette, OSBÜK ve TOBB işbirliğinin ortak hedefler doğrultusunda devam edeceğinin altı çizildi. Ziyarete OSBÜK Yönetim Kurulu Başkanı Kütükçü’nün yanı sıra, başkan Yardımcıları Bekir Sütcü, Seyit Ardıç, Yönetim Kurulu Üyeleri Cengiz Şimşek, Erdim Noyan, Erol Gülmez, Salih Esen, Ali İhsan Özdoğan, Ali Bahar, Fahri Eldemir, Günay Güneş ve Denetim Kurulu Üyeleri Ömer Ünsal, Sabri Tekli, Genel Sekreter V. Serkan Ata katıldı.

HİSARCIKLIOĞLU’NA KONGRE  TEŞEKKÜRÜ

Ziyarette konuşan OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na OSB camiasına verdikleri tüm desteklerden dolayı teşekkür etti. OSBÜK’ün Temmuz ayında çok yüksek bir katılımla gerçekleştirdiği 17. Olağan Genel Kurulu’nun ardından çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ettiğini aktaran Kütükcü, “OSBÜK olarak artık tüm OSB’leri kucaklayan, kapsayıcı, OSB’lerin sorunlarına daha kalıcı çözümler üreten bir üst kuruluş haline geliyoruz. Ülkemizin her köşesinde bulunan organize sanayi bölgelerimizin her biri, bizim için son derece kıymetli. Dolayısıyla bizim OSB camiası olarak, birlik ve beraberlik içerisinde yapacağımız her çalışma Türk sanayisinin yarınlarına hizmet edecektir. OSBÜK Yönetim Kurulu olarak, bu sorumlulukla hareket ediyoruz” şeklinde konuştu.

HER ZAMAN YANINIZDAYIM

Görüşme sırasında açıklama yapan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, OSB’lerin Türkiye’nin hem gurur kaynağı hem de dünya rol model olan planlı sanayi alanları olduğunu vurgulayarak, “TOBB olarak her zaman OSB’lerdeki firmalarımızın hizmetindeyiz. TOBB ve OSBÜK işbirliğinde geçen yıl üretim reform paketinde sanayicinin üzerindeki pek çok yükün kaldırılmasını sağlamıştık. Önümüzdeki süreçte de TOBB ve OSBÜK olarak OSB’lerimizin ve sanayicilerimizin sıkıntılarının çözüme ulaşması için çalışmaya devam edeceğiz” dedi. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, OSBÜK’ün Türkiye’nin sanayileşmesini temsil ettiğini, bu yüzden sorumluluklarının da fazla olduğunu belirterek, “Her zaman yanınızdayım” mesajı verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gebze Refah Ovacıkta
Gebze Refah Ovacıkta
Yavru köpeklerini sopayla dövdükleri iddiasıyla ailesinden şikayetçi oldu
Yavru köpeklerini sopayla dövdükleri iddiasıyla ailesinden...