Milletvekili listesinde yeri garanti gibi

Milletvekili listesinde yeri garanti gibi

AK Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Alaettin Köksal kendisini tanıtmasını isteyen gazeteciye hiçte alışık olmadık bir cevap verdi.

26 Şubat 2015 - 17:47 - Güncelleme: 26 Şubat 2015 - 18:43

 Köksal esperili bir dille “bilenler bilmeyenlere anlatsın” dedi.  Kocaeli’nin en köklü siyasilerinden olan Köksal, ön plana çıkmaya devam ediyor. Köksal kendini şu şekilde tanıtıyor: “Şöyle ki; siyasete MSP gençlik kollarında başladım, sırasıyla RP’si il başkanlığı, FP, si MKY üyeliği SP’ si GİK üyeliği, beş dönem milletvekili adaylığı, bir dönem belediye başkan adaylığı yaptığımdan, Kocaeli halkının tamamıyla olmazsa da pek çok insanla yüz yüze konuştum ve ellerini sıktım. Ayrıca Bayındırlık il müdürlüğünde yirmi yıla yakın personel müdürü olarak görev yaptığımdan halkın birçok sorunlarının haledilmesine yardımcı oldum. Milli gazete, Vakit, Y. Akit gazetelerinde makaleler yazdım. Halen özgür Kocaeli gazetesinde Çarşamba günleri makalelerimiz yayınlanmaktadır.  1954 Trabzon doğumluyum, ön lisans olarak iki yılık iş idaresi bölümünü, lisans olarak Anadolu üniversitesi işletme fakültesini bitirdim. Evli dört çocuk babasıyım.  Yeni nesil bizleri yeteri kadar tanımasa da merhum Nasrettin hocanın “ Bilenler bilmeyenlere öğretsin”  deyimiyle,  bizleri tanıyanlar tanımayanlara anlatacaktır diye düşünüyorum.”

SP, PARALEL YAPIYA VAGONLUK YAPTI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Refah Partisi İstanbul İl Başkanlığı yaptığı dönemde Refah Partisi Kocaeli İl Başkanı olan ve Erdoğan ile yakınlığı bulunan Alaettin Köksal, Saadet Partisi’nden AK Parti’ye geçiş sebeplerinden şöyle bahsetti: “Saadet Partisi son süreçte paralel yapıyla hareket ederek, paralel yapının adeta vagonu olmuştur. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday bile çıkarılmadı. Çatı aday altında şer odaklarıyla bir araya gelindi. Bu sebepler benim AK Parti’ye geçmeme neden olmaya yetti ve arttı bile.”   

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Orhan büyük
  2 ay önce
  doğru sözden, doğru insandan hiç kimse rahatsız olmamalı, siyaset muhterislerin işi değildir. ya***cıların iftiracıların, iki yüzlü döneklerin işi olamaz. Alaettin bey' tanıyan tanır tedbir bizden takdir Y. Allah'ındır. iftircılar utansın
 • Murat bilge
  2 ay önce
  Alaettin köksal'ı dinleyenler etkilenir. siyasette bilgili ve tecrübelidir. kimseye haksızlık yapmaz . haklı kim olursa olsun onun hakkını savunmaktan çekinmez. doğruyu söylemekten çekinmez. şov yapmayı sevmez.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Espiyeliler’den anlamlı yardım!
Espiyeliler’den anlamlı yardım!
20 bin sözleşmeli öğretmen ataması yarın yapılacak
20 bin sözleşmeli öğretmen ataması yarın yapılacak