Köşker Ankara’da

Köşker Ankara'da

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan nezaretinde düzenlenen , partisinin genel merkezinde ki Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katıldı.

Köşker Ankara'da

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan nezaretinde düzenlenen , partisinin genel merkezinde ki Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katıldı.

Köşker Ankara'da
06 Aralık 2018 - 12:57

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker beraberinde Kocaeli Ak Parti İl başkanı Abdullah Eryarsoy ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu Genel Merkez Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında yerlerini aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın partililerine yönelik yaptığı konuşmayı takip eden Başkan Köşker ve beraberinde ki heyet ayrıca Erdoğan'ın açıklayacağı 14 ilin belediye başkan adaylarını da takip ediyor.
Başkan Köşker ve beraberindeki heyetin takip ettiği toplantıda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasında satırbaşları şöyle
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde düzenlenen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda AK Parti’nin Aksaray, Ağrı, Bilecik, Erzincan, Edirne, Iğdır, Isparta, Kars, Kırşehir, Kütahya, Siirt, Tunceli, Van, Zonguldak belediye başkan adaylarını açıklıyor.

Oldukça kapsamlı bir gündemle toplanan G20 Zirvesi'nde pek çok konuyu ele alma fırsatı bulduk. Devlet ve hükümet başkanları ile ikili görüşmeler, heyetler arası görüşmeler yaptık. Zirve sonuçlarıyla ilgili görüşlerimizi uluslararası medya ile paylaştık. Ardından Paraguay'a geçtik.

Karanlık sicile sahip milletvekili ile ne konuştu?

Ana muhalefetin başı da boş durmuyor. Ne zaman bir seçim olsa soluğu Almanya'da alıyor. Bu zat genellikle hep aynı ülkeye Almanya ve Avrupa'daki birkaç ülkeye gidiyor. Son seyahatinde de bir takım toplantılara katılmış, bir takım kişilerle görüşmüş. Programlarının neredeyse tamamının basına kapalı olması bu geziyi daha ilginç hale getirdi. Ellerinde terör örgütlerinin paçavralarıyla kürsüye çıkanlarla beraber fotoğraf karesinde olduğunu görüyoruz. Buluştuğu, birlikte poz verdiği milletvekillerinden biri de, ismini ağzıma almak istemiyorum, güya ülkemiz kökenli bir Alman milletvekili, bayan. Bu kişi PKK'yı Almanya'da terör örgütü listesinden çıkarmak için mücadele vermesiyle tanınıyor. Kendisi PKK uzantısı tüm kuruluşların başmisafiridir. Kılıçdaroğlu'nun karanlık sicile sahip Alman milletvekiliyle ne konuştuğunu merak ediyoruz. CHP Genel Başkanı'nın buluştuğu diğer siyasetçilerin de sicilleri aynı. Her ikisi de kamuoyunda PKK'nın en önde gelen destekçileri olarak biliniyor.

Milletimiz bu zata cevabını sandıkta verecektir

Kılıçdaroğlu'nun panelde bir süre önce şahsımızın Almanya'ya yaptığı resmi davete olan tepkisini dile getirdiği anlaşılıyor. Açıkla Kılıçdaroğlu niye çekiniyorsun? Bu zat yurt dışında da siyasetini ülkemize husumet üzerine kurmuştur. Yıllardır bu kişinin yalanlarını, iftiralarını, çarpıtmalarını ifşa etmekten biz yorulduk. Bu kişi aynı çarpık siyaseti tekrarlamaktan geri durmuyor. CHP'nin seçim için bölücü örgütü güdümünde kurmaya çalıştığı ittifak gerçek yüzünü bir kez daha ortaya koymaktadır. Seçimlerde milletimiz bu zata cevabını sandıkta bir kez daha verecektir, buna inanıyorum.

Eski tarz propaganda yöntemlerini terk ediyoruz

Her seçim döneminde parti bayraklarıyla afişlerle donatılır. Sonra biz bununla ilgili düzenleme yaptık. Buna rağmen kimse buna riayet etmiyor. Bu kampanya tarzı siyasette güç gösterisi olarak devam etti. Kitle iletişim imkanlarının sınırlı olduğu dönemlerde bu tarz mazur görülebilirdi ancak günümüzde buna ihtiyaç yok. Bunu çok ilkel buluyoruz. Eski tarz kampanya yöntemleri artık şehirlerimizi kirleten bir hale geldi. AK Parti olarak 2019 seçim döneminden başlayarak gürültü ve görüntü kirliliği oluşturan propaganda yöntemlerini tamamen terk ediyoruz. Sadece parti teşkilatlarının olduğu yerde ve seçim koordinasyon merkezlerinin olduğu yerde afiş bayraklar asılabilir. Hiçbir yerde görüntü kirliliğine müsaade edilmeyecek. Belirlenen saatler dışında otobüs dolaştırılmayacak. Böylece partilere ve adaylara çok ciddi maliyet getiren, şehirleri plastiğe ve kağıda boğan israf kaleminden kurtulmuş olacağız.

İşte Erdoğan'ın açıkladığı AK Parti adayları

Ağrı - Savcı Sayan
Aksaray - Evren Dinçer
Bilecik -Nihat Can
Erzincan -Cemalettin Başsoy
Edirne – Koray Uymaz
Iğdır – Adil Aşırım
Isparta – Şükrü Başdeğirmen
Kars – Ensar Erdoğdu
Kırşehir – Yaşar Bahçeci
Kütahya – Ahmet Sami Kutlu
Siirt – Ali İlbaş

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bakan Albayrak yeni ekonomi paketini açıkladı:İVME
Bakan Albayrak yeni ekonomi paketini açıkladı:İVME
İnşaat kazısında tarihi yapıya ait kalıntılar bulundu
İnşaat kazısında tarihi yapıya ait kalıntılar bulundu