Kara’dan teşkilatçı duruş!
Reklam

Kara’dan teşkilatçı duruş!

AK Parti Gebze İlçe Kongresinde Ertan Kara’nın yer almaması şaşırttı, bunun üzerine genç siyasetçiden açıklama geldi.

Kara’dan teşkilatçı duruş!

AK Parti Gebze İlçe Kongresinde Ertan Kara’nın yer almaması şaşırttı, bunun üzerine genç siyasetçiden açıklama geldi.

Kara’dan teşkilatçı duruş!
21 Eylül 2020 - 14:02

Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı yaptığı dönemde teşkilatçılığıyla dikkatleri üzerine çeken, Gebze Gençlik Kolları’nı teşkilat performans sisteminde Türkiye birincisi yapan ve bugün bile uygulanan bir çok çalışmanın öncüsü olan Gebze siyasetinin genç ve dinamik isimlerinden Ertan Kara sürpriz bir şekilde yönetimde yer almadı. Gebze kulislerinde Kara’nın neden yer almadığı konuşulmaya başlandı. Bunun üzerine açıklama yapan Kara, bu yönde bir talebinin olmadığını belirtti. 
ÇOK SAYIDA KİŞİ NEDENİ SORDU
Süreçle ilgili bilgilendirmelerde bulunan Kara, “Şahsıma, siyasette bulunan partimizin çeşitli kademelerinde görev yapan, daha önce birlikte yol yürüdüğümüz, aktif olan olmayan ve Ailem içinden Gelen telefon ve ilgi alaka münasebeti ile bu açıklamayı yapmak durumunda kaldım. Telefonuna bakamadığım değerli teşkilatlarımızdan haklarını helal etmelerini rica ediyorum. İlçe başkanı ismi açıklanan sayın Recep Kaya, benim için çok kıymetli olan bir büyüğümdür. Şahsım ve ailem ile olan samimi hukuku paha biçilmez bir kıymet çerçevesindedir.
GEBZE’YE KATKIDA BULUNACAKTIR
Hiçbir şekilde teşkilatta yönetimde görev almam konusunda şahsımın bir talebi olmamıştır. Herhangi bir başvurum veya çalışma içerisinde bulunmadım. Aktif görevimin olmaması yapacağım çalışmalara ve teşkilatlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda olmam gereken yerlerden geri kalmama bir sebep olmayacağı ile beraber...Başkanım Sn. Recep Kaya ve beraberindeki yönetimimize hayırlı olmasını, en iyi, en heyecanlı projeler ile Gebze halkının buluşturuluyor olmasını temenni ederim. Şahsıma Aktif görev almayı yakıştıran büyük küçük tüm dostlarıma saygı hürmet ve sevgilerimi sunarım. Allah Yar ve Yardımcımız Olsun.”dedi. 
RECEP KAYA’DAN ÖVGÜ
Öte yandan Ertan Kara’nın bu açıklaması sonrası yeni İlçe Başkanı Recep Kaya da yorumda bulundu. Kara’nın teşkilatçılığını sosyal medyadan takdir eden Recep Kaya, “Teşekkürler kardeşim, Gönlümüzdesin…Sen çok iyi bir teşkilatçısın, beraber yürüyeceğiz inşallah.”dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Büyükakın, ‘’Derdimiz memleket, sevdamız insanımızdır’’
Büyükakın, ‘’Derdimiz memleket, sevdamız...
AK Parti’de il başkan adayı Mehmet Ellibeş olacak!
AK Parti’de il başkan adayı Mehmet Ellibeş olacak!