İran’a gidiyorlar!

İran’a gidiyorlar!

GENÇSİAD, 2017 yılının ilk yönetim kurulu toplantısını dernek binasında gerçekleştirdi. 2017 dair planlamanın yapıldığı toplantı da, İran gezisine ilişkinde ayrıntılar konuşuldu.

11 Ocak 2017 - 09:51

Lokman Kılıç başkanlığında yapılan toplantıda GENÇSİAD’ın 2017 hedefleri de ele alındı. Kılıç, “2017 yılında GENÇSİAD’ın kapsamını daha fazla büyütüp, üyelerimize daha geniş ticaret imkanı sağlamak için mücadele edeceğiz” dedi. 


İRAN’A TİCARİ GEZİ
GENÇSİAD, önümüzdeki günlerde İran’a bir gezi düzenleyecek. Dernek üyesi iş adamları ile İran’a ticari bir gezi gerçekleştirecek olan GENÇSİAD, İran’a ticaretle ilgili adımlar da atacak. GENÇSİAD Başkanı Lokman Kılıç, İran’a güçlü bir kadro ile gideceklerini belirterek, “İran’da Ticaret Odası Başkanı arkadaşlarımızın konuğu olacağız ve iki ülke arasında ki ticarete ilişkin görüş alış-verişinde bulunacağız. Arkadaşlarımızın İran ile ticaret yapma planları var, bunların detaylarını da bu gezide konuşma imkanı bulacağız” dedi.


HEDEFİMİZ BÜYÜMEK
GENÇSİAD’ın 2017 hedeflerine ilişkinde konuşan Kılıç, “derneğimiz son süreçte, bölge sorunları ve bölgede ki ticaretin gelişmesi adına önemli çalışmalar yapmakta. 2017 yılında bu çalışmalarımızı arttırarak devam ettireceğiz. 2017 yılı GENÇSİAD için büyüme yılı olacaktır. Ticaretin artması ve gelişmesi içinde yeni projelerimizi hayata geçireceğimiz bir yıl olacak” dedi. Kılıç, 2017 yılında Türkiye’nin de bir çok sorunundan kurtularak, refah seviyesini yükselteceğine inandıklarını dile getirdi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Engelli arkadaşlarının gözleri oldular
Engelli arkadaşlarının gözleri oldular
Başbakan Yıldırım’dan öğrencilere burs müjdesi
Başbakan Yıldırım’dan öğrencilere burs müjdesi