Gebze Emlak Konutları 1. Etap’ta VURGUN!

Gebze Emlak Konutları 1. Etap'ta VURGUN!

Gebze Emlak Konutları 1. Etap Yöneticisi hakkında suç duyurusunda bulunuldu. Suçlamalar arasında, ‘resmi belgede sahtecilik, imza taklidi ve zimmetine para geçirme’ var.

03 Ekim 2017 - 11:00

22 Eylül 2019 tarihinde Site Yönetim Kurulu, eski site müdürü N. Ç hakkında Cumhuriyet Başsavcılığı’na giderek suç duyurusunda bulundu. Site yönetimi şimdi mahkeme sonucunu bekliyor ve adı geçen şahıs hakkında tazminat davası açmaya hazırlanıyor.

CİDDİ SUÇLAMALAR VAR

Gebze Emlak Konutları’nda bir dönem site müdürlüğü görevini yürüten, N. Ç hakkında yolsuzluk iddiası ile dava açıldı. Site Yönetim Kurulu, N. Ç’nin görev yaptığı süre içinde,’imza taklidi ile belgede sahtecilik yaparak, hesabına para aktardığı’ suçlaması ile suç duyurusunda bulundu. Eski müdür hakkında ciddi iddialarda bulunan site yönetimi, temsilciler kurulu kararıyla da konunun takipçisi olacaklarını ve mahkemenin vereceği karar doğrultusunda N. Ç hakkında tazminat davası açarak, zimmetine geçirdiği paraları geri alarak, bu paraları siteye hizmette kullanacaklarını açıkladılar.

SİTELERDE Kİ VURGUN

Emlak Konut 1. Etap’ta yaşanan bu yolsuzluk iddiası mahkemeye yansırken, büyük çaplı sitelerde benzer yolsuzluklarında çokça yapıldığına dikkat çekildi. Emlak Konut sakinleri, site yönetiminin açtığı dava ile yolsuzluktan haberdar olurken, site sakinleri de konunun takipçisi olacaklarını dile getirdiler.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Demirci, “Bu Millet Demokrasiye Sahip Çıktı”
Demirci, “Bu Millet Demokrasiye Sahip Çıktı”
Güler; “Darbeciye Darbe Yapan Halk!”
Güler; “Darbeciye Darbe Yapan Halk!”