Çayırova’da ihtiyaç sahiplerine erzak...
Reklam

Çayırova'da ihtiyaç sahiplerine erzak yardımı

Çayırova Belediyesi, ihtiyaç sahibi vatandaşlara erzak yardımında bulunuyor.

Çayırova'da ihtiyaç sahiplerine erzak yardımı

Çayırova Belediyesi, ihtiyaç sahibi vatandaşlara erzak yardımında bulunuyor.

Çayırova'da ihtiyaç sahiplerine erzak yardımı
22 Mayıs 2019 - 10:31

Ramazan ayında sokak iftarları yapmak yerine ihtiyaç sahiplerinin evine sıcak yemek servisi yapan Çayırova Belediyesi, yardımlaşma ve paylaşma ayı olan mübarek Ramazan ayında da yardıma muhtaç kişilere gıda paketi desteğini sürdürüyor. Sosyal belediyeciliğin gereğini yerine getiren Çayırova Belediyesi, belediye başvuru yapan ihtiyaç sahiplerine, gerekli araştırmayı yaptıktan sonra yardım yapıyor. Ramazan ayı dolayısı ile belediyenin bütçesinden ayrılan ve hayırsever vatandaşların verdiği erzak kolileri, ihtiyaç sahiplerine veriliyor.

Çayırova Çayırova Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Ekipleri, 9 mahalle muhtarına yardım için başvuran ihtiyaç sahiplerine de gıda kolisi desteği veriyor. Belediyede mahalle muhtarlarına teslim edilen gıda kolileri, muhtarlar aracılığı ile ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılıyor. Ramazan ayının başında ihtiyaç sahibi ailelerin evine sıcak yemek servisi yapan Çayırova Belediyesi, işten iftara yetişemeyen vatandaşlara da çorba, pide ve su ikramında bulunuyor.

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, paylaşma ve dayanışma ayı olan Ramazan’da da ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olmaya devam edeceklerini belirterek, "Gerek belediyemize gerekse de koordineli çalıştığımız muhtarlarımız aracılığı ile ihtiyaç sahibi vatandaşlara sıcak yemek ve gıda paketlerini ulaştırıyoruz" dedi.

YORUMLAR

 • 8 Yorum
 • Cenay yurtay
  2 ay önce
  Benim yüzde 18 engelim var iş bulmakta zorluk çekiyorum aldığım iş göremezlik ödeneği 576 alıyorum oda kredi borcuna gidiyor birde yasaklardan iş bulamiyorum 3 tane çocuğum var yardımcı olursanız sevinirim hoşçakalın
 • emre bolum
  2 ay önce
  ramazan yardımı ıstıyorum 05417374987
 • Ayşe pecekli
  2 ay önce
  Ramazan kolisi izliyorum lutfen yardım edin
 • Ömer arslan
  2 ay önce
  Ramazan kolisi istiorum tel 05366416116
 • 0mer arala
  2 ay önce
  Ömer ars*** ramazan kolisi istiyoruz 05366416116
 • Seher atabey
  2 ay önce
  Bizde cayirovadayiz kiraciyz maddi imkanlarimz zor ama bize ulasilmiyor gorulmuyoruz
 • Adem Uzun
  3 ay önce
  Yardım istiyorum
 • Ömer çal
  3 ay önce
  Ömer Çal osman yılmaz mah barboros caddesi yesılken b bilok daire 17 gebze 0531 6289022
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ilan
ilan
ilan
ilan