Çayırova’da eylem!

Çayırova'da eylem!

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da gerçekleştirilen LGBT ahlaksızlığına birçok kesimden tepki yağmış ve bunun onur değil onursuzluk olduğu vurgulanmıştı

Çayırova'da eylem!

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da gerçekleştirilen LGBT ahlaksızlığına birçok kesimden tepki yağmış ve bunun onur değil onursuzluk olduğu vurgulanmıştı

Çayırova'da eylem!
06 Temmuz 2019 - 16:55

. Konuyla alakalı Yeniden Refah Partisi ise olayın provokatör amaçlar taşıdığını ve vatandaşların bu oyuna gelmeyerek, daha bilinçli nesiller yetiştirilmesi çağrısında bulunmuşlardı.

Düzenlenen onursuzluk yürüyüşüne Yeniden Refah Partisi’nin bütün il ve ilçe başkanlıklarından tepki yağarken, Çayırova İlçe Başkanlığı ise bu provokatif olaya karşı yürüme eylemi gerçekleştirerek karşılık verdi.  Çayırova Fatih Caddesinde yoğun katılımla gerçekleştirilen yürüyüş ve basın açıklamasında bir açıklama yapan İlçe Başkanı Aykan Dönmez, “Sözde onur yürüyüşü ile gündem olan LGBT oluşumu; lezbiyen, gey, biseksüel ve transgender sözcüklerinin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. LGBT, tüm bu sapık oluşumların kullandığı çatı ifadedir. Sözde onur Yürüyüşü, her yıl Haziran ayının sonlarında Dünya genelinde kutlanan ve Stonewall ayaklanmasının yıl dönümünde gerçekleştirilen, LGBT bireyler ve bu bireylere destek veren kişilerin katılımıyla gerçekleşen bir dizi rezil etkinlikler ve törenler bütünüdür. Burada kastettikleri onur, bu haysiyetsiz durumdan çekinmediklerinin ve utanmayışlarının yansımasıdır. Bu onur değil tam aksine ahlaksızlık ve sapıklıktır!” şeklinde tepki gösterdi.
 
 “LUT KAVMİNİN ÇOCUKLARI”
Düzenlenen programda LGBT’lilere sert çıkan Dönmez, “Bir hafta boyunca LGBT ile ilgili çeşitli paneller, film gösterimleri, tiyatrolar, konserler ve partiler gibi birçok rezil etkinliklerin gerçekleştiği bu haftaya Türkiye ve diğer ülkelerden insanlar katılmaktadır. Bu etkinliklere birçok kendini bilmez araştırmacı, yazar, politikacı ve sanatçı da destek olmaktadır. İstanbul Valiliği’nin son 4 yıldır yasakladığı yürüyüş izinsiz olarak gerçekleştirilmeye devam ediliyor. Her yürüyüşlerinde LUT kavminin çocukları olduklarını belirten afişler taşıyan bu ahlaksız oluşum, son 3 yıldır Ramazan Ayı’na denk gelen yürüyüşlerde şuan ifade etmekten dâhi gıpta ettiğimiz afişler taşıyarak Yüce Dinimiz İslâm’a hakaret edecek kadar ileri gitmişlerdi ”dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yıldızlı'ya Darıca'dan yoğun ilgi
Yıldızlı'ya Darıca'dan yoğun ilgi
İYİ Parti'de bir istifa daha
İYİ Parti'de bir istifa daha