Bugun...
Reklam
Reklam
AK Parti’nin 1 Kasım listesi


Enes Malkoç
enesmalkoc@mail.com
 
 

AK Parti'nin 5. Olağan Büyük Kongresi yalnızca ülke gündemine değil, Kocaeli gündemine de birçok konuda ışık tuttu.
Bu konuların başında 1 Kasım seçimlerinde ki liste şekli geliyor. Her ne kadar liste değişikliğinden bahsediliyor ve bu yönde kulisler yapılıyor olsa da AK Parti Kocaeli listesini değiştirmeyecek.
Sağlam kaynaklardan daha önce listenin değişmeyeceği yönünde bilgi almıştım. Lakin liste değişikliğine o kadar inanmış kişilerle oturdum ki, neredeyse bildiğimi unutturacaklardı. Kendi kendime “Acaba” dedim. Tabi bunu dedikten sonra listeler değişirse kimin adı değişir onu da düşündüm.
Herkes gibi benimde aklıma gelen ilk isim Zeki Aygün oldu. Evet, hem çok aktif bir vekillik geçirmiyordu hem de enerjisi yüksek bir isim değildi. Haliyle yeri değişecek tek aklıselim ihtimal Aygün’dü.

Bugünkü AK Parti'nin 5. Olağan Büyük Kongresi’nde Zeki Aygün MKYK’ya girdi. Buda demektir ki, siz bu bölgede kimi ne kadar gereksiz görürseniz görün önemli olan o ismi Ankara’nın nasıl gördüğüdür.
Ankara’dan bir ağabeyimin dediği gibi; "Aşağıda fırtına kopsa, yukarıda yaprak kımıldamıyor."
Demem odur ki, listeler değişmeyecek. En iyi ihtimalle 6’ıncı sıradan sonrası değişir. Oda partiye enerji katmak için…www.facebook.com/malkocenes
www.twitter.com/enesmalkoc

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI