Bugun...
Reklam
Reklam


BİLNET Okulları için ilk kazma vuruldu
Kocaeli İl Temsilciliğini Ali Korkmaz’ın üstlendiği BİLNET Okulları Kocaeli Kampüsü için temeller atıldı. BİLNET Kampüsü kaliteli eğitim anlayışı ile ilimize değer katacak

BİLNET Okulları için ilk kazma vuruldu
+ -

ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

İlimizde uzun yıllar Bilgi Köprüsü eğitim kurumlarıyla hizmet veren ve marka olan Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları’nın sahibi Ali Korkmaz, BİLNET Okulları’nın Kocaeli Kampüsü’nü ilimize kazandırıyor. Tepeköy Mahallesi’nde yapılacak olan BİLNET Okulları’nın Kocaeli Kampüsü için ilk kazma vuruldu. BİLNET Okulları’nın Kocaeli temsilcisi Ali Korkmaz, inşaat çalışmalarını yerinde inceleyerek, proje hakkında bilgilendirmede bulundu.

“15 YILLIK EĞİTİM TECRÜBESİ”

Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü Kurucusu Ali Korkmaz, “Eğitimde kalite seviyesini en üst düzeye taşımış Bilnet Okullarını Kocaeli’ye getirmenin gururunu yaşıyoruz. 15 yıllık eğitim geçmişimizi güzel bir okul projesiyle taçlandırmak istedik. Bu proje ile hem eğitim alanında ilimize yeni bir soluk getireceğiz hem de yeni istihdam alanları yaratacağız. Bu konuda bize öncelik eden Bilfen Şirketler Grubuna sonsuz teşekkür ediyoruz” dedi.

ETKİNLİK ALANLARI

46 derslik barındıracak Bilfen Şirketler Grubu’nun ikinci okul markası olan Bilnet Okulları’nın Kocaeli Kampüsü’nde yüzme havuzu, konferans salonu, spor salonları; fen, bilgisayar ve yabancı dil laboratuvarları gibi tam donanımlı etkinlik alanları da bulunacak. 2018 yılının bahar aylarında bitirilmesi planlanan çalışmalarla ilimiz, eğitim alanında yeni bir soluğa kavuşacak.

 

 


YORUMLAR

hakan furkan
29-07-2017 15:44:00

ben güngörende oturuyorum valla bu civarlarda ki kurs hizmetleri çok kötü neyse geçenlerde rastgeldim bakırköyde donanım vip eğtim diye bir okul konuştuk falan orann sahibi emre beymiş valla güler yüzlü sevecen bir adamdı beni çok güzel yönlendirdi valla şuanda matamatiğim başta olmak yüzere diğer derslerim çok iyi Allah ondan razı olsun :D

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI